O NÁS

Vítejte v internetovém obchodě českého výrobce postelí.

Naše firma se od počátku existence zabývá výrobou výhradně z rostlého dřeva.Zaměření na výrobu z masivu vychází již ze samotného sídla firmy v šumavském podhůří.Téměř všechny druhy dřevin,které nabízíme jsou ze zdejších zdrojů.
Naše firma je kombinací dynamického mladého kolektivu ve spojení se zkušeným vedením.
Jsme významným subjektem v regionu s působností nejen v České republice, ale i v zahraničí (realizace zakázek v Rakousku, Německu atd.)
Výrobci jsme již od roku 1992.V roce 2012 slavíme 20 let na trhu.

Dlouhodobým vývojem firmy dnes klademe důraz zejména na řemeslné zpracování každého výrobku.
Zkušenosti zjískané při zakázkových, ale i standardních prací chceme našim stálým a budoucím zákazníkům nabídnout prostřednictvím toho internetového obchodu.


KRÁTKÝ POHLED DO HISTORIE FIRMY1992

Historie firmy sahá do roku 1992, kdy majitel začal budovat vlastní firmu v rodné Sušici - s jasnou představou výroby z masivního dřeva.

1996

Po několika letech je poprvé nutné z kapacitních důvodů provozní závod stěhovat do větších prostorů mimo Sušici.

2005

V roce 2005 se opět provozní závod přesouvá do větších prostorů.S tímto stěhováním je spojen nákup moderního vybavení a příchod nových zaměstnanců.V tomto provozu několik kilometrů od Sušice máme kompletní zázemí pro naši výrobu.

2012

ke 20. letému výročí firmy vytváříme specializovaný e-shop POSTELEZEDREVA.CZ abychom mohli v době "internetu" naše výrobky a služby nabídnout širšímu okruhu zákazníků.